درباره پیشرو صنعت ورنا

درباره پیشرو صنعت ورنا

 

شرکت تولیدی ” پیشرو صنعت ورنا (پیشرونا) ” در سال ۱۳۹۸ با تکیه بر دانش و تخصص مهندسین جوان و پر تلاش در حوزه ی قالب، ابزار و پرسکاری با مسئولیت محدود تاسیس گردید. این شرکت در سوله ای ۶۰۰ متری واقع در شهرک صنعتی شمس آباد با ماشین آلات پرسکاری سبک و سنگین تا ظرفیت ۱۶۰ تن و همچنین ماشین افزار دقیق نظیر فرز های CNC، وایرکات، تراش، سنگ مغناطیس و سایر ماشین افزار بروز دنیا راه اندازی گردید.

شرکت پیشرو صنعت ورنا (پیشرونا)، با بهره گیری از متخصصین توانمند، سختکوش و ماهر و با تکیه بر ماشین آلات دقیق به ارزش آفرینی برای مشتریان محترم می پردازد.

شرکت پیشرونا در زمینه ی پرسکاری انواع قطعات خودرو، لوازم خانگی و … آماده پاسخگویی به نیاز مشتریان می باشد و وجود قالبسازان متخصص نگهداری و تعمیرات قالب، تضمینی برای جلوگیری از توقف خط و حفظ سلامت قالب ها در تیراژ های بالا می باشد.

تیم طراحی پیشرو صنعت ورنا با تحلیل دقیق بر روی مراحل قالب و ارائه ی Operation Sheet این امکان را فراهم می نماید تا مشتری پیش از ساخت قالب با مشاهده ی مراحل تولید، کلیه ی الزامات ماشین آلاتی که قالب بر روی آنها نصب می گردد نظیر موقعیت روبند ها، پرت ریز پرس و … را در طراحی قالب لحاظ نماید.

همچنین با تحلیل دقیق مراحل تولید با نرم افزار هایی نظیر Autoform، Logopress و … ، هرگونه مشکلی در محصول نظیر پارگی، چروک و … قابل مشاهده و رفع بوده و مانع از ساخت قالب هایی با مشکلات پرسکاری سنتی نظیر استفاده از روغن و نایلون در فرم دهی و کشش محصولات می گردد.

در همین راستا با بهره گیری از متخصصین ساخت در کنار تیم طراحی و استفاده از روش های نوین مدیریت و کنترل ساخت از ساخت قطعات قالب با خطای ساخت پرهیز شده و با ارائه ی گانت چارت دقیق به مشتری، این امکان فراهم می گردد تا مشتری در طول پروژه از کم و کیف پیشرفت پروژه آگاهی کافی یابد و در اولین Tryout به نتیجه ی مطلوب برسد.

«اعتماد شما سرمایه ی متخصصین پیشرو صنعت ورناست»

اهداف و ماموریت شرکت

_
  • چشم انداز:برآنیم تا با بکارگیری دانش روز دنیا در طراحی و ساخت انواع قالب های فلزی ارائه دهنده ی بهترین خدمات ساخت قالب در کشور باشیم علاوه بر آن با تولید باکیفیت انواع براکت ها و پایه های نصب دیواری و سقفی لوازم الکترونیکی و خانگی بزرگترین تولید کننده ی این محصولات در کشور باشیم.
  • ماموریت: طراحی و ساخت انواع قالب های پیچیده فلزی سردکار و تولید کننده انواع براکت ها و پایه های دیواری و سقفی مونیتور و تلویزیون در کشور.
  • ارزش ها: مشتری مداری، تعهد و اعتماد سازی برای کلیه ی ذی نفعان(مشتری، کارکنان و سهام داران) نسبت به یکدیگر، سخت کوشی و نتیجه گرایی
  • طراح و سازنده ی انواع قالب های فلزی سردکار یا سنبه و ماتریس در سایز های مختلف با دقت قابل رقابت با قالبسازان تایوانی.
  • تولید کننده انواع قطعات و مجموعه های پرسی خودروهای سواری
_

مشتریان ما

چه کسانی از ما رضایت دارند؟

تولید کنندگان لوازم خانگی

تولید کنندگان قطعات خودرو

صنایع نظامی

مدیریت:

9125814944(98+)

شماره تماس:

2156233417(98+)

آدرس:

کیلومتر ۴۱ اتوبان تهران قم، بعد از فرودگاه امام خمینی، شهرک صنعتی شمس آباد، بلوار بوستان، گلبن 17، پلاک 5

      09124516119